Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

SP3 z Cieszyna na pierwszym miejscu!

Dnia 4.11.2014 na boisku przy SP 6 w Cieszynie został rozegrany pierwszy etap ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Nie mogło tam zabraknąć drużyn z SP3 z Cieszyna.   Młodsi reprezentanci SP3 zajęli drugie miejsce, dając się pokonać jedynie drużynie szkółki piłkarskiej, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dla większości naszych uczniów były to pierwsze zawody sportowe, tym bardziej należą się im wielkie brawa za wspaniałą postawę na boisku.   Nasi starsi zawodnicy również nie mieli łatwej przeprawy, ponieważ w tej kategorii wiekowej walka była bardzo wyrównana, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Pierwsze miejsce zajęli nasi chłopcy, którzy będą reprezentować miasto Cieszyn w kolejnym etapie rozgrywek 14.11.2014.

Opiekunami drużyn byli: p. Janina Hajek oraz p. Adam Rakus.   Gratulujemy i życzymy powodzenia!