Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

SIATKARKI Z CIESZYŃSKIEJ TRÓJKI BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI POWIATU CIESZYŃSKIEGO

Podopieczne pani Janiny Hajek z SP3 z Cieszyna kolejny już raz stanęły na podium w rozgrywkach finałowych powiatu cieszyńskiego w mini piłce siatkowej. Uczennice w składzie:Sandra Prefeta, Magdalena Krywult, Karolina Fornal, Klaudia Biernat, Maria Hankus, Lena Kozyra, Oliwia Dziasek, Dominika Czudek, Hanna Broda, Martyna Tomczyk zajęły III miejsce. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 2 z Ustronia, której reprezentacja uplasowała się na II miejscu. Drużyną zwycięską była Szkoła Podstawowa nr 8 ze Skoczowa.
Siatkarki z cieszyńskiej "TRÓJKI" przystąpiły do turnieju powiatowego wygrywając wcześniej dwa etapy: miejski i grup powiatowych. I miejsce na rozgrywkach miejskich zdobyły pokonując 2:0 następujące szkoły: SPTE, SP-6 oraz SP-2 natomiast w rywalizacji grup powiatowych zdobyły I miejsce wygrywając 2:0 z :SP z Dębowca i SP z Zamarsk.
W w/w zawodach drużynę reprezentowały również: Natalia Dziadek,Samanta Górniak i Julia Lorek.
 Siatkarskich osiągnięć gratulujemy trenerce i zawodniczkom, jak również dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły w mieście i powiecie cieszyńskim.