Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 991komentarzy: 0

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia w SP 1 w Cieszynie

2015.12.10 14:24

Autor: promocja

25 listopada br. obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Święto zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną. Młodsi uczniowie przygotowali ilustracje przedstwaijące swoje ukochane misie. Prace były piękne, różnorone i bardzo ciekawe, wykonane za pomocą różnych technik plastycznych. Przygotowano z nich wystawę, którą można obejrzeć na szkolnym korytarzu. Dzieci przyniosły również swoje pluszowe misie, od malutkich do dużych. Przygotowano również gazetkę, na której zamieszczono informacje na temat historii powstania pluszowego misia z ilustracjami, wiersze o misiach do poczytania oraz wykaz książek dostępnych w bibliotece szkolnej, których bohaterami są misie.

W klasach młodszych czytano wiersze lub fragmenty książki Anieli Cholewińskiej - Szkolik, pt. Bajki o misiach z czterech stron świata. Młodsi i starsi uczniowie obejrzeli w auli szkolnej film pt. Paddington.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej atmosferze i był okazją także dla nas dorosłych, do powrotu pamięcią do dzieciństwa.

zródło: OX.PL
dodał: promocja 2015.12.10 14:24
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .