Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1370komentarzy: 1

Akcja charytatywna SOiZ dla Domu Opieki Społecznej!

2016.01.04 15:45

Autor: soiz

„Mała szkoła o dużym sercu” tak na początku akcji określili naszą placówkę pracownicy ośrodka i od tego czasu te słowa są dla nas dopingiem, który już od 11 lat dodaje siły w przygotowanie akcji i corocznych przedstawień. 
Już po raz 11 uczniowie Szkoły Organizacji i Zarządzania zorganizowali akcję charytatywną dla Domu Opieki Społecznej w Strumieniu. Co roku z tej okazji uczniowie przygotowują także przedstawienie dla podopiecznych ośrodka. W tym roku tradycyjną bajkę zastąpiły tańce regionalne oraz wspólne kolędowanie. Występy uczniów, którzy na co dzień tańczą w zespole regionalnym „Równica” i „Zespole Ziemi Cieszyńskiej” zachwyciły dzieci. Wspólna nauka Trojaka zakończyła się gromkimi brawami. Nie zabrakło muzyki na żywo - akordeonu i fletów poprzecznych.
Podczas trzytygodniowej zbiórki udało się zebrać środki czystości, artykuły biurowe, słodycze i zabawki. Ale największy uśmiech na twarzy sióstr, które prowadzą Dom Opieki w Strumieniu, wywołały nowe foteliki samochodowe dla podopiecznych. Za zebraną sumę 1980 złoty udało się zakupić 5 fotelików, dzięki którym będzie można bezpiecznie przewozić dzieci na rehabilitację, bez konieczności wykonywanie kilka kursów jak było do tej pory. 

Dziękujemy wszystkim za dołączenie się do tej szlachetnej akcji. Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Wispol, Darma, Lakma Strefa oraz Dagmed! Korzystając z okazji w imieniu sióstr prowadzących ośrodek życzymy wszystkim darczyńcom!

zródło: OX.PL
dodał: soiz 2016.01.04 15:45
drukuj artykuł

Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

sobjust
2016.01.07 19:39
sobjust
Wspaniała akcja! Gratuluję pomysłu, bo chociaż wszyscy pomagać chcą, to nie zawsze ta pomoc trafia do naprawdę potrzebujących, a w tym przypadku to się naprawdę udało. A te 11 lat budzi prawdziwy szacunek dla Waszej akcji, bo nie jest to pojedynczy zryw przed świętami. Powodzenia i wytrwałości! Justyna Sobota
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .