Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1344komentarzy: 0

Kurs narciarski Korbielów 2016

2016.01.21 14:40

Autor: jarnotm

Tegoroczny kurs narciarski uczniów klas I Polskiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego  w Czeskim Cieszynie zawitał do Korbielowa. Ta mała miejscowość leżąca w Beskidzie Żywieckim przy granicy słowackiej kusiła wieloma atrakcjami.

 

Nasz kurs trwał od 11.01. - 15.01. Młodzież pierwszego dnia została podzielona na 6 grup według umiejętności. Część ćwiczyła i udoskonalała swoje dotychczas zdobyte umiejętności na nartach i snowboardzie, a część dopiero rozpoczynała swoją przygodę. To w godzinach dopołudniowych, natomiast po zajęciach na stoku młodzież miała czas na regenerację sił w basenie, saunie lub innych formach relaksu.

 

Nasi uczniowie odkrywali również talenty, jakie posiadają do przekazywania wiedzy. Łączyli przyjemne z  pożytecznym przedstawiając informację o: zdrowej żywności, niebezpieczeństwie w górach i sportach zimowych. Dzięki uprzejmości lekarza, który zawsze czuwał nad naszym zdrowiem, dostali również informacje o tym, jak postępować w przypadku, gdy będą świadkami wypadku na stoku.

zródło: OX.PL
dodał: jarnotm 2016.01.21 14:40
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .