Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1908komentarzy: 0

Przystanek 'Podziurze' Las...

2016.01.29 10:04

Autor: kontakt24

Przystanki w Pogórzu wołają o pomstę do nieba. Na 4 przystanki 3 są w tragicznym stanie, tylko jeden - Pogórze Spółdzielnia jest wyasfaltowany (w kierunku na Bielsko). Na zdjeciu przystanek Pogórze Las w kierunku Bielska, koleiny napełniają się wodą, a jesli autobus zatrzyma się koło kałuży - ci, co nie przeskoczą (bo np. nie są w stanie - osoby starsze), muszą wejść do wody.

Kto odpowiada za teren wokół przystanków? Autobusy płacą miastu za zatrzymywanie się na przystanku, więc chyba za fatalny stan przystanków odpowiadają władze Skoczowa?

Fot. nadesłane do redakcji


Sprostowanie informacji przesłanej na skrzynkę Kontakt24 na ox.pl pt. „Przystanek „Podziurze” Las”

Informujemy, że przystanek Pogórze Las zlokalizowany jest w ciągu drogi powiatowej. Zarządcą tej drogi jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie, któremu też były już wcześniej zgłaszane wnioski dotyczące utrzymania poboczy w jej ciągu.

Z załączonych zdjęć natomiast wynika, że pobocze na wysokości przystanku autobusowego zostało uszkodzone przez autobusy – ślady kół, zaś panujące obecnie warunki atmosferyczne ( w tym zamarznięty grunt) powiększają skutki uszkodzeń.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Skoczów nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z przystanków zlokalizowanych przy drogach gminnych. Na pozostałych przystankach – poza drogami gminnymi Gmina Skoczów wyłącznie utrzymuje czystość i porządek.

--
Z poważaniem
Sławomir Zipser
MZD Skoczów

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2016.01.29 10:04
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .