Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1270komentarzy: 0

Zwycięzca Plebiscytu na najlepsze zawody pływackie w Polsce!

2016.02.12 12:23

Autor: Delfin Cieszyn

Miło nam poinformować, iż Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn zostały zwycięzcą plebiscytu portalu megatiming.pl na najlepsza imprezę roku 2015. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Pływacki, a wyróżnienia w postaci statuetek będą wręczane podczas Mistrzostw Polski Seniorów pod koniec maja.

Nasze zawody, które cyklicznie rozgrywamy na pływalni Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbyły się już po raz osiemnasty . W zawodach uczestniczyło 427 zawodników, którzy reprezentowali 43 kluby (w tym z Czech, Słowacji i Ukrainy). Nie zabrakło również transmisji wideo online w internecie. W prestiżowej konkurencji 100 metrów stylem dowolnym najlepsi, oprócz medali i dyplomów, otrzymali także duże puchary i nagrody rzeczowe.

Uczestnicy zawodów mieli okazję nie tylko rywalizować na pływalni, ale również podziwiać zakątki miasta z jego 1200-letnią historią. Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić na kolejne już XIX Zawody, które odbędą się 2 kwietnia. Gwarantujemy, że po raz kolejny spiszemy się na "Puchar" i potwierdzimy, że zasłużyliśmy na miano Imprezy Roku w Polsce!

zródło: OX.PL
dodał: Delfin Cieszyn 2016.02.12 12:23
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .