Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 743komentarzy: 0

Zdrowo i na wesoło-ferie w KS

2016.03.07 15:57

Autor: kontakt24

Pod hasłem „ Wypoczywaj zdrowo i wesoło” organizowane były zajęcia dla chętnych dzieci i młodzieży naszej gminy. W ramach akcji organizowanej przez Klub Sportowy „Siatkarz Beskid” Skoczów codziennie kilkadziesiąt osób  spotykało się by aktywnie (zdrowo) spędzić wspólny czas.

Poza zajęciami  sportowymi, które odbywały się  na salach  gimnastycznych Szkoły Podstawowej nr 8 i  Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie uczestnicy zimowego wypoczynku wychodzili na basen, spędzali wspólny czas na ogniskach,  przy śpiewie i zabawie przy gitarze. W ostatnim dniu akcji rozegrany został turniej siatkarski w trzech kategoriach wiekowych.

W gronie najmłodszych (do czwartej klasy) pierwsze miejsce zajął  Maciek Czerny, druga była Julka Trzeciak, a trzecie miejsce zajął Przemek Nawrocki.

W gronie uczniów szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Kornelia Bul, Karolina Gandor. Drugie były Laura Palej i Roksana Domagała, a trzecie miejsce zdobyła Anna Ptak z Małgorzatą  Ciężkowską. W trzeciej kategorii brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych. W tej grupie zwycięzcą turnieju o „Króla Hali” została Martyna Orawska. Kolejne miejsca zajęły Angelika Gasińska i Oliwia Kaczmarczyk. Cała akcja trwała  od 22 do 26 lutego i finansowana była między innymi z dotacji Gminy Skoczów.

zródło: b. d.
dodał: kontakt24 2016.03.07 15:57
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją