Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1184komentarzy: 0

ROZWÓJ ZAWODOWY BEZ GRANIC- LOGISTYCY Z MIĘDZYŚWIECIA W MALADZE W HISZPANII

2016.03.11 16:32

Autor: lasbar

Viva Espania - logistyczne rozwiązania w europejskim przedsiębiorstwie" 18 logistyków z Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych w Międzyświeciu  realizuje 4 tygodniową praktykę zawodową w Maladze w Hiszpanii (15 lutego - 15 marca 2016).

            Hiszpania jest jednym z najliczniej odwiedzanych przez turystów krajem Europy. Jednocześnie posiada rozbudowany i słynący z wysokich standardów sektor logistyczny, nastawiony przede wszystkim na zadowolenie i satysfakcję klientów. Zdobyte doświadczenia uczniowie będą mogli wykorzystać do skutecznego podniesienia jakości świadczonych usług w miejscowych przedsiębiorstwach logistycznych.

            Pobyt w Maladze to nie tylko praca, ale również atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Uczniowie mają zorganizowane wycieczki do Cordoby oraz do Granady, gdzie mają możliwość poznać uroki tych miast oraz zwiedzić ich najciekawsze zabytki. Pobyt w Maladze to z pewnością nie zapomniane chwile, wiele wrażeń, tym bardziej, że uczniowie mieszkają u rodzin i mają okazję poznać ich zwyczaje oraz śródziemnomorską kuchnię hiszpańską. To ostatni tydzień wspaniałego pobytu w słonecznej Maladze. Z pewnością te przeżycia będą niezapomniane.

zródło: OX.PL
dodał: lasbar 2016.03.11 16:32
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .