Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1149komentarzy: 2

Zaniedbania Spółdzielni na Objazdowej

2016.11.21 19:53

Autor: kemotakzsar

Od 2014 roku Spółdzielni Mieszkaniowej w Skoczowie jest znany temat zamakania ściany tylnej jednego z garaży na osiedlu Objazdowa a od 2015 roku po nawet większych opadach deszczu w garażu pojawia się woda (w maju 2014 roku Pan inspektor nadzoru spisał notatkę -  "Stwierdzono ślady zamakania, miejscowe zagrzybienie i "głuchy" tynk na ścianie tylnej. Przyczyną jest prawdopodobnie przesiąkanie wody przez słabą (uszkodzoną ?) izolację pionową ściany").

 

Mimo licznych interwencji głównie u Prezesa (bo tylko Prezes o wszystkim decyduje) nic do dzisiejszego dnia nie zrobiono – nawet inspektor nadzoru nie jest zainteresowany obecym stanem garażu (ostatni raz inspektor był w garażu - wiosna 2014 roku). 

Prace związane z zabezbieczeniem tylnej ściany miały rozpocząć się w sierpniu tego roku a teraz są wzmianki o jesieni - oby nie skończyło się tak jak z boksem piłkarskim na Objazdowej (który mimo publicznych obietnic Prezesa nie powstał - artykuł na ox.pl).

 

Dołączam się do opinii innych mieszkańców osiedla Objazdowa, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Skoczowie ma słabego inspektora nadzoru budowlanego a Prezes niestety lekceważy problemy, które zgłaszają mieszkańcy.

zródło: OX.PL
dodał: kemotakzsar 2016.11.21 19:53
drukuj artykuł

Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

ciotka matylda
2016.11.22 16:11
ciotka matylda
Nic mi do tego ale, jeśli to jest miejsce gdzie garażujesz swoje auto to może weź sprawy w swoje ręce. Zbieraj rachunki za zakupione materiały, wyceń robociznę i złóż podanie o zwrot kosztów. Czy to tak trudno? W ostateczności zrezygnuj z tego garażu, chętnych nie brakuje.
kemotakzsar
2016.11.22 20:11
kemotakzsar
Pierwsze trzeba zlikwidować przyczynę zamakania (nieszczelna izolacja) a później remont wewnątrz. To jest tylko jeden z kilku przykładów na osiedlu pokazujący, że interwencje mieszkańców są ignorowane.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .