Nowy Rok 'Debowianek'

W sobotę, 7 stycznia 2012 r. na szkolnej sali gimnastycznej w Dębowcu, po długiej świątecznej i noworocznej przerwie, rozegrał się kolejny mecz siatkówki. Była to IV kolejka rozgrywek trzecioligowych zespołów województwa śląskiego.

Nasze lokalne siatkarki - UKS Dębowianka Dębowiec - w pięknym stylu wygrały cały mecz z przeciwniczkami z MOSM Tychy, wynikiem 3:0. Nie dały rywalkom szansy na wygranie chociażby jednego seta. Czy to za spraw± noworocznych postanowień, czy też psychicznej przewagi gry na własnym terenie - nie wiemy - Dębowianki pokazały, że Nowy Rok można zacząć optymistycznie i mieć nadzieję na podobne sukcesy w całym nadchodz±cym roku. Oby tak było, czego z całego serca naszej lokalnej drużynie życzymy.

Jedno, co w tym meczu na pewno było widać, to że grały dobrze. Zapewne trener przekaże im swoje uwagi, lecz dla nas widzów, których na hali było zaledwie kilku, przyjemnie było popatrzeć, jak dziewczyny z naszych okolic rozgramiają przeciwniczki.