Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1351komentarzy: 0

Komendant Policji na nabożeństwie w Szczyrku

2017.02.07 20:28

Autor: kontakt24

W niedzielę  5 lutego mieliśmy niecodzienne nabożeństwo. Były naturalnie modlitwy było Słowo Boże były cudowne uwielbiajace  pieśni. Byli tez i goście . Goście z Hannoweru  z Niemiec, był Tadeusz Wantulok z Wisły, który zaśpiewał kilka cudownych pieśni na chwałę Boga. Byli też przedstawiciele naszej policji w Szczyrku. Komendant Policji Jerzy Bujok i dzielnicowy Łukasz Niemiec

Na nabożeństwie po liturgii wstępnej przedstawiliśmy nowego Komendanta Policji w Szczyrku Jerzego Bujoka z Wisły, który od niedawna szefuje posterunkowi w Szczyrku.  Parafianie mieli okazję poznać osobiście komendanta, który też należy do  Kościoła Ewangelickiego.

Policjanci nie przyszli z pustymi rękoma,  po nabożeństwie każdy uczestnik otrzymał odblask, aby idąc świecił i był bezpieczny na drodze. My też mamy być takim odblaskiem Boga widoczni wszędzie jako chrześcijanie idący na cały świat i głosić ewangelię.

Kazanie wygłosił diakon z Hannoweru Horst Schwartz , który też przez 7 lat był policjantem w Niemczech . Po nabożeństwie wszyscy goście zostali zaproszeni na dobre kołaczyki , które upiekła pani pastorowa i na kawkę.

Ks. Jan Byrt

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2017.02.07 20:28
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .