Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 817komentarzy: 0

I turniej futsalu o puchar Dyrektora ZST za nami!

2017.04.06 11:05

Autor: LEON22

Osiem drużyn z powiatu cieszyńskiego wzięło udział w I turnieju futsalowym, który odbył się 7 marca w hali Uniwersytetu Śląskiego. Turniej otworzyła Pani dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, Bożena Cholewa. Poziom rozgrywek  można uznać za wysoki, a cel, jakim była promocja piłki halowej, wdrażanie zasady fair play w  życie i spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny, został zrealizowany. Z fazy zasadniczej pary półfinałowe utworzyły następujące zespoły:
ZST Cieszyn -  ILO
ZSHG Wisła -  ZSB Cieszyn
 Fazę półfinałową i finał można było również śledzić on-line, dzięki portalowi BESKIDZKAPILKA.PL, za co serdecznie dziękujemy. Pierwszy półfinał zakończył się zwycięstwem gospodarzy turnieju (ZST Cieszyn), natomiast w drugim półfinale lepsi okazali się zawodnicy cieszyńskiej Budowlanki.  W meczu o trzecie miejsce Osuch pokonał ZSHG Wisła, tym samym zajmując trzecie miejsce. Finał to potwierdzenie  dominacji gospodarzy i pewne zwycięstwo w stosunku 6:2.                                        
Wielkie gratulacje dla  drużyny trenera Tomasza  Matuszka, która  wygrała wszystkie mecze i cały turniej. Ogromne podziękowania dla wszystkich zawodników, opiekunów i trenerów pozostałych drużyn za przybycie i sportowa walkę.
Organizatorem i sędzią głównym turnieju był Marek Bakun.

zródło: OX.PL
dodał: LEON22 2017.04.06 11:05
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .