Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Czwarte miejsce dla Józefa Wojtyły

Ostatnie zwody w jakich wziął udział zawodnik z Pogórza to najdłuższy bieg narciarski w Polsce - SGB Ultrabiel 2017.    Ze względy na niekorzystne warunki atmosferyczne, zawody zostały przeniesione do Czech . Na starcie biegu, którego trasa liczyła 60 km. stanęło wielu doświadczonych zawodników. Zawody ukończyło 56 zawodników a czwarte miejsce ex aequo zajęli Robert Gleń oraz zawodnik skipol.pl TEAMU Józef Wojtyła z LKS Pogórze.   Obaj panowie  na metę wjechali równocześnie i w geście fair play i uznania dla rywala trzymając się za ręce.