Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1174komentarzy: 0

Dzień Otwarty Czwórki

2017.04.19 17:40

Autor: SP4 Cieszyn

Na tegoroczny Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie licznie przybyli przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzicami. Było to wyjątkowe popołudnie - atrakcje przygotowane przez nauczycieli i uczniów SP4 nie pozostawiały ani chwili na nudę!
Zanim uczestnicy spotkania wyruszyli w pełną wyzwań podróż po szkole, zostali serdecznie powitani przez gospodarzy i zaproszeni do obejrzenia wiosennego występu, prezentacji z ofertą szkolną oraz filmiku z Czwórką w roli głównej.

Podczas wędrówki po klasach przyszli uczniowie musieli popisać się między innymi znajomością języka angielskiego, w pracowni komputerowej - informatycznym zacięciem, na sali gimnastycznej - tężyzną fizyczną, natomiast w bibliotece dzieci wyruszyły w podróż do świata baśni... Na szlaku „zwiedzania” nie zabrakło również świetlicy, kolorowych sal lekcyjnych edukacji wczesnoszkolnej oraz innych - mniej lub bardziej tajemniczych - zakamarków. Szkolną wyprawę zwieńczył pyszny poczęstunek w miłym towarzystwie.
Żegnając się, mówiliśmy dzieciom: „do zobaczenia!”, gdyż mamy wielką nadzieję, że już we wrześniu wszyscy spotkamy się w Czwórce!

Fotorelacja z tego wydarzenia ZOBACZ>>>

SP4

zródło: OX.PL
dodał: SP4 Cieszyn 2017.04.19 17:40
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .