Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 777komentarzy: 0

Mistrzowskie pływanie w skoczowskiej 'Trójce'

2017.05.03 20:29

Autor: flores73@wp.pl

22 kwietnia 2017 r. odbyły się XVIII Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu w obiektach Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie. Po oficjalnym otwarciu imprezy przez panią dyrektor  Małgorzatę Jasionowicz uczeń klasy 5a, Igor Greń, przeprowadził dla wszystkich uczestników krótką rozgrzewkę.

Następnie uczniowie startowali w biegach z przeszkodami w małej niecce oraz w konkurencjach pływackich na dystansach 25m, 50m, 100m oraz w sztafecie 4 x 50m stylami: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Pierwsze miejsca zdobyli: Weronika Szczotka z kl. 1a, Miłosz Kurzok z kl. 1a, Aleksander Kukla z kl. 1a, Hanna Duda z kl. 2b, Mikołaj Szostak z kl. 2b, Wiktoria Janik z kl. 2c, Mikołaj Radecki z kl. 2e, Dawid Grynia z kl. 2e, Małgorzata Gorgosz z kl. 3b, Paulina Gabzdyl z kl. 3d, Patryk Kurzok z kl. 3a, Kinga Knapik z kl. 3b, Natalia Fujak z kl. 3c, Daria Baranowska z kl. 3d, Mateusz Gembala z kl. 3d, Dominika Kożdoń z kl. 4a, Nadia Czyż z kl. 4a, Szymon Ogiegło z kl. 4a, Łukasz Gorgosz z kl. 4a, Filip Forszt z kl. 4a, Gabriela Kłobuch z kl. 4c, Adrian Budkowski z kl. 4c, Dominik Gembala z kl. 4c, Paulina Szczotka z kl. 5a, Martyna Pniok z kl. 5a, Natalia Mysior z kl. 5a, Igor Greń z kl. 5a, Kacper Juroszek z kl. 5a, Piotr Klimurczyk z kl. 5a, Zofia Naglik z kl. 5c, Sonia Czyż z kl. 5c, Kamil Zwardoń z kl. 5c, Julia Buda z kl. 6a, Emilia Stanula z kl. 6a, Arkadiusz Liszka z kl. 6a, Bartosz Podlasiewicz z kl. 6a, Konrad Kozieł z kl. 6a, Kacper Lupa z kl.6a, Albert Przywara z kl. 6c.

W skład komisji sędziowskiej weszli nauczyciele wychowania fizycznego, rodzice oraz  absolwenci szkoły. Organizatorami mistrzostw byli nauczycie: pani Iwona Czakon-Kobus, pan Piotr Piotrowski, pan Korneliusz Rakus i pan Łukasz Zgoda.

Po zakończonych zawodach uczniowie wszystkich klas zgromadzili się w auli szkolnej, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów  i wykonano pamiątkowe zdjęcia zwycięzcom.                                    

zródło: OX.PL
dodał: flores73@wp.pl 2017.05.03 20:29
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .