Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 699komentarzy: 0

Uczniowie ZSTiO Skoczów po raz kolejny w Hiszpanii

2017.05.08 18:53

Autor: Bajerki News

Hola!!!!!

15 kwietnia krótko po północy kolejna grupa uczniów Technikum kształcących się w zawodach: technik elektronik i technik pojazdów samochodowych wyruszyła w podróż do słonecznej Hiszpanii, aby zdobyć nowe doświadczenia, nie tylko zawodowe.
Większość uczestników projektu po raz pierwszy leciała samolotem, doznając niezwykłych wrażeń i to dwukrotnie, ponieważ przelot zaczynał się w Krakowie, kończył w Maladze, z przesiadką we Frankfurcie - największym europejskim lotnisku.
Praktyki trwają, a w wolnym czasie uczniowie zwiedzają bliższą i dalszą okolicę.

23 kwietnia  pojechali do Malagi leżącej na sławnym Costa del Sol. Miasto kojarzy się z znanym malarzem P. Picassem, a także przystojnym aktorem A. Banderasem. Na początku powędrowali wąskimi uliczkami Malagi zatrzymując się między innymi przy teatrze rzymskim, katedrze, muzeum Picassa. Przeszli również przez restaurację, której właścicielem jest Banderas. Następnie zdobyli szczyt góry na której znajduje się Castillo de Gibralfaro. Zmęczeni wspinaczką ochłodzili się w słonych wodach Morza Śródziemnego i odpoczywaliśmy leżąc wśród muszelek na plaży.

25 kwietnia odwiedzili Plaza de Toros de la Real Maestranza de Caballeria de Sevilla. To arena walki z bykiem w Sewilli, najstarsza w Hiszpanii.

zródło: OX.PL
dodał: Bajerki News 2017.05.08 18:53
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .