Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

III Puchar Śląska Karate Kyokushin

W dniu 27.05.2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Rudzie Śląskiej Halembie po raz trzeci odbył się Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 364 zawodników z 25 klubów. Doskonale spisała się pięcioosobowa reprezentacja Cieszyńskiego Kyokushin. Podopieczni Bogdana Kubicy startowali w kumite i zdobyli cztery medale.
Puchar Śląska w kat. juniorek do 60kg i złoty medal zdobyła po raz drugi z rzędu Zuzia Pasterny, która w finale przed czasem pokonała zawodniczkę gospodarzy. Drugie miejsce i srebrny medal zdobył w kat. juniorów młodszych do 55kg Jacek Nowak. Srebrny medal zdobył również w kat. juniorów młodszych do 50kg Mateusz Kowalczyk. Trzecie miejsce i brązowy medal przypadł w udziale Laurze Branny w kat. młodziczek do 40kg. Piątemu naszemu reprezentantowi Norbertowi Wałachowi nie udało przebić się do strefy medalowej.