Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 855komentarzy: 0

FESTYN RODZINNY W PP4

2017.06.06 19:04

Autor: jolka1803

„Śmieją się dzieci, śmieje się świat” – pod takim hasłem w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Skoczowie odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany wraz
z Radą Osiedla Górny Bór. Do wspólnej zabawy zaproszono dzieci, rodziców i wszystkich przyjaciół przedszkola. Głównym celem spotkania było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli; włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa
w spotkaniu, współpraca ze środowiskiem lokalnym.

         Pomimo początkowego załamania pogody i opadów deszczu, nieustraszeni nauczyciele i gotowi na wspólną zabawę goście, pokonali przeciwności pogodowe.

         Jak co roku przygotowano dla  uczestników wiele atrakcji - każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na scenie laureaci konkursu recytatorskiego „Wierszykiem o wodzie” i konkursu piosenki przedszkolnej „Rozśpiewane przedszkole” prezentowali swoje umiejętności. W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy i tańce grupy „Motylków” (popołudniowej – dwujęzykowej). Na szczególną uwagę  zasłużyły występy rodziców z poszczególnych grup, którzy specjalnie na ten dzień przygotowali wraz z wychowawcami inscenizacje znanych dzieciom wierszy.

         Bez wątpienia główną atrakcją tegorocznego festynu był przejazd ciuchcią po Skoczowie, który najbardziej przypadł do gustu naszym najmłodszym uczestnikom. Powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, zabawy z chustą animacyjną oraz puszczanie olbrzymich baniek. Imprezę uświetniła wizyta maskotki Straży Miejskiej oraz Myszki Mickey.

           W przedszkolnej gastronomi, powodzeniem cieszyły się jak co roku dania z grilla, bigos i przepyszne ciasta upieczone przez naszych rodziców, frytki oraz placki ziemniaczane, do których ciągle przybywała kolejka i ciągle przybywało amatorów, tak, że zapasy wyczerpały się w błyskawicznym tempie.

         Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, dziękujemy dzieciom  za  wspólną, dobrą zabawę, dziękujemy Rodzicom za odwiedziny, wsparcie i humor. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego święta!
Do zobaczenia na następnym festynie. Już dziś zapraszamy!

 

Zespół ds. promocji

zródło: OX.PL
dodał: jolka1803 2017.06.06 19:04
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .