Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 744komentarzy: 0

Event sportowy w SOIZ

2017.06.09 13:38

Autor: soiz

Co to był za dzień! Piękna pogoda, sportowe emocje, wspaniały doping, współzawodnictwo między klasowe wszystko harmonijnie się ze sobą połączyło i śmiało możemy powiedzieć, że DZIEŃ SPORTU w SOIZ-ie udał się w stuprocentach.

Sportowy event został przygotowany przez szkolne przedsiębiorstwo SOIZ Time w ramach projektu „On the road to entrepreneurship” z programu Erasmus plus.

Między klasowe rozgrywki odbyły się w następujących kategoriach: piłka nożna, siatkówka plażowa oraz koszykówka. Mistrzami futbolu okazała się klasa 1 L, która do ostatnich minut dzielnie walczyła z klasą 1 T o to ważne, bo pierwsze zwycięstwo klasowe. Klasa 1 T okazał się jednak lepsza w zmaganiach na boisku do siatkówki plażowej i pewnie sięgnęła po „batonikowy” puchar w tej dyscyplinie. „Seksmasterki” contra „Drwale” ten pojedynek dostarczył wszystkim kibicom niezapomnianych wrażeń. Sędziowie wyróżnili również najsympatyczniejszą drużynę szkolnych rozgrywek czyli „Pszczółki” (klasa 3 T i 2 L) za sportowego ducha i największe zaangażowanie na boisku.

Po evencie sportowym przygotowano ognisko i miły poczęstunek dla wszystkich uczniów naszej szkoły! Sportowe wydarzenie było kolejnym etapem podsumowania projektu Erasmus plus, który niestety kończy się w tym roku szkolnym. Dalsze wydarzenie ewaluacyjne i upowszechniające projekt planowane są na przyszły tydzień.

zródło: OX.PL
dodał: soiz 2017.06.09 13:38
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .