Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3562komentarzy: 0

Zakończenie roku szkolnego w PSM

2017.06.30 14:37

Autor: soiz

W Publicznym Studium Medycznym w Szkole Organizacji i Zarządzania w dniu 23.06 br. świadectwa ukończenia szkoły odebrała kolejna grupa absolwentów.

Dyplomy systemu stacjonarnego otrzymali farmaceuci, higienistki, asystentki stomatologiczne , masażyści oraz systemu zaocznego opiekunowie medyczni.

Pani dyrektor Barbara Glet wszystkim absolwentom serdecznie pogratulowała uzyskanych wyników oraz podziękowała gronu pedagogicznemu za zaangażowanie oraz determinację w utrzymywaniu tak wysokiego poziomu nauczania w Publicznym Studium Medycznym.

Natomiast nauczyciele PSM z okazji jubileuszu 25-lecia Szkoła Organizacji i Zarządzania złożyli życzenia i podziękowania pani dyrektor Barbarze Glet za prowadzenie szkoły, dostosowywanie oferty kształcenia do potrzeb rynku pracy oraz utworzenie 5 lat temu Publicznego Studium Medycznego.

Pani dyrektor zwróciła uwagę, że PSM zastąpiło niepubliczną szkołę policealną kształcącą w kierunkach medycznych od 2006 roku. Publiczne Studium Medyczne to jedyna placówka oświatowa prowadząca tego typu kształcenie b e z p ł a t n i e na terenie powiatu cieszyńskiego.

Zainteresowanie uczniów i słuchaczy nauką na kierunkach medyczno-społecznych jest bardzo duże. Poza tym pracownicy z wykształceniem medycznym i medyczno-społecznym przy obecnym starzejącym się społeczeństwie są i będą poszukiwani na rynku pracy.wicedyrektor Szkoły Organizacji i Zarządzania

Anna Chamot

zródło: OX.PL
dodał: soiz 2017.06.30 14:37
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .