Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Octagon Team z medalami!

Octagon Team Cieszyn dołożył kolejne medale do swojej kolekcji podczas MP ADCC (Łomianki 22.04) oraz na Pucharze Śląska w MMA (Katowice 23.04)!!! Łupem zawodników z Cieszyna padło 6 medali. Dwa złota, trzy srebra i jeden brązowy krążek.

Tytuł Mistrza Polski ADCC (walka bez kimon) wywalczył w Łomiankach Tomasz Chruściel w kategorii 76,9 kg masters 2 początkujący (grupa wiekowa +35 lat). Po ciężkich walkach Tomek zasłużenie został Mistrzem Polski pokazując swoją wyższość rywalom.

Resztę medali zdobyliśmy w Pucharze Śląska MMA. Kolejne złoto przypadło Patrykowi Martynikowi (senior do 66 kilogramów). Patryk potwierdził swoją wysoką formę broniąc podczas zawodów wszystkie próby sprowadzenia do parteru i dyktując warunki w stójce.

Daniel Malinowski dorzucił srebrny medal (senior do 66 kilogramów). W półfinałowej walce Daniel znokautował na zimno swojego rywala kombinacją ciosów prostych i sierpowych. Cieszyniak został tym samym autorem najlepszego nokautu całych zawodów.

Rewelacyjny debiut w MMA zaliczył Tobiasz Le (pierwszy krok do 66 kilogramów). Tobiasz tego dnia stoczył 3 zwycięskie pojedynki w tym 2 przez TKO, dominując uderzeniami przeciwników. W czwartej walce a zarazem finałowej po 2 minutowej przewadze zawodnik Octagonu nie wybronił zapaśniczego sprowadzenia do parteru i tam musiał uznać przewagę rywala. Srebro dla Tobiasza Le.

Trzeci srebrny medal dorzucił Kacper Kaczmarek (junior do 70 kilogramów). Kacper stoczył dwa boje, jeden przegrał nieznacznie a drugi wygrał przez TKO po uderzeniach. Ostatni szósty medal tym razem brązowy wywalczył Samuel Anthony (junior do 61 kilogramów).