Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1477komentarzy: 0

Wakacyjne medale Octagon Team Cieszyn

2017.09.05 16:35

Autor: Michał1985

Licznie reprezentowany Cieszyński Octagon Team zdobył 1 miejsce drużynowo na mocno obsadzonych wakacyjnych zawodach MMA w Jurkowie 08.07.2017. Była to 134 edycja Amatorskiej Ligi MMA, na której wywalczyliśmy 5 medali.

Bracia Patryk i Dawid Martynik zdominowali kategorię wagową do 66 kilogramów senior spotykając się w finale. W drodze po złoto i srebro wygrali wszystkie swoje walki w pewnym stylu w pełni realizując założenia taktyczne. Patryk monetą ,,pokonał,, Dawida. Po raz kolejny Tobiasz Le (pierwszy krok do 66 kilogramów) wywalczył srebro w tej kategorii. W pierwszej walce wygrywając przez TKO po uderzeniach w stójce. W kolejnej również dyktował ciężkie warunki i mocno rozbił swojego rywala. W finale nieznacznie uległ rywalowi. Tobiasz wygrywając wymiany stójkowe niestety dwukrotnie dał się obalić przeciwnikowi i to zadecydowało o wyniku zaciętego starcia.

Po trzyletniej przerwie od startów powrócił do walk Adam Pawera (pierwszy krok do 70 kilogramów). W formule pierwszego kroku można wystartować trzy razy.Adam stoczył trzy wygrane pojedynki decyzjami sędziowskimi by w finale spotkać kolegę z filii Octagon Wodzisław i w wyniku losowania wywalczył srebrny medal. Jakub Cieślar (senior do 84 kilogramów) także po dłuższej przerwie startowej wywalczył brązowy medal po zaciętych i pełnych wymian walkach.

zródło: OX.PL
dodał: Michał1985 2017.09.05 16:35
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .