Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1057komentarzy: 0

Zakończenie letniego sezonu łuczniczego

2017.10.09 11:55

Autor: kontakt24

W dniach 6-7 października w Żywcu odbyły się międzynarodowe zawody łucznicze o "Puchar Beskidów 2017". Tradycyjnie w zawodach uczestniczyli zawodnicy LUKS ORLIK Goleszów. Tym razem byli to Marzena Daduń i Przemysław Konecki. Zawodnicy reprezentujący Goleszów z klasą zakończyli letni sezon zawodów łuczniczych wygrywając swoje kategorie. Marzena Daduń zajęła I miejsce w kategorii kobiet a Przemysław Konecki wygrał kategorię mężczyzn.

Również w Żywcu w niedzielę 8 października rozegrano Mistrzostwa Polski Studentów z udziałem Marzeny Daduń. Zawodniczka LUKS ORLIK Goleszów w klasyfikacji kobiet zajęła II miejsce.

Równolegle do zawodów w Żywcu rozgrywane były Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Dzieci "Złoty Liść Jesieni 2017" w Kielcach, w których brali udział najlepsi młodzi łucznicy w kraju. W zawodach tych uczestniczyła najmłodsza zawodniczka LUKS ORLIK Goleszów – Pola Paczyńska, która również zajęła I miejsce w swojej kategorii.

Gratulacje dla zawodników oraz pani trener Anny Stanieczek, która przekazuje swoim podopiecznym tajniki łucznictwa i razem z nimi zdobywa najwyższe trofea. Sportowcy teraz przygotowywać się będą do zimowego sezonu halowego.

 zdjęcia:

Przemysław Konecki na najwyższym stopniu podium
Marzena Daduń z medalem Mistrzostw Polski Studentów

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2017.10.09 11:55
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .