Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 741komentarzy: 0

Terapia SERCEM!

2017.11.14 08:23

Autor: SP4 Cieszyn

W niecodziennej sytuacji znaleźli się niedawno pracownicy Banku Śląskiego w Cieszynie. Mianowicie mieli okazję wyjść na chwilę z poważnej roli urzędników bankowych, by wraz z grupą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie wziąć udział w warsztatach plastycznych. Efektem radosnej twórczości uczestników zajęć, które odbyły się w Czwórce 27 października, były prawdziwe cudeńka – śliczne pudełka ozdobione metodą decoupage.

Wspomniane warsztaty miały miejsce w nowej salce terapeutycznej, której powstanie było możliwe dzięki wsparciu szkolnej inicjatywy przez Fundację ING Dzieciom. Dzięki Fundacji, działającej na rzecz wyrównywania szans, szkoła otrzymała profesjonalny sprzęt do zajęć terapeutycznych z dziećmi, między innymi: maglownicę, tęczowe edubloki, tunel sensoryczny, gruszki terapeutyczne, panele ścienne oraz zestaw gier psychologiczno-terapeutycznych.

Społeczność szkolna pragnie wyrazić wdzięczność Fundacji za wsparcie, a wolontariuszom ING za zaangażowanie i okazaną sympatię. Dziękujemy za wybór najlepszej drogi prowadzącej do drugiego człowieka – drogi SERCA!

SP4

zródło: OX.PL
dodał: SP4 Cieszyn 2017.11.14 08:23
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .