Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 879komentarzy: 0

Medale dla najmłodszych zawodników Octagon Team

2017.11.18 17:21

Autor: Michał1985

Pierwsze po wakacyjne zawody Ogólnopolskiej Ligi dzieci i młodzieży w Ju Jitsu odbyły się 7 października w Katowicach . Cieszyński Octagon reprezentowało 3 młodych naszych zawodników, którzy zdobyli jeden złoty medal oraz srebro.

W Turnieju Młodych Mistrzów - kat. wagowa 30 kg, bezkonkurencyjny okazał się Jakub Bąk wygrywając zdecydowanie na punkty wszystkie swoje pojedynki. Kuba dokładając do swojej kolekcji kolejny złoty medal potwierdził tym startem, że jest dobrze rokującym młodym zawodnikiem. Kolejny bardzo dobry start zaliczyła Blanka Stępień w kat. wagowej 52 kg ustępując tylko w finale obecnej mistrzyni Polski. Na uznanie zasługuje również Dorian Zisenbach, który mimo bardzo dobrego startu musiał uznać wyższość swoich przeciwników.

Był to bardzo dobry pierwszy start naszych reprezentantów po przerwie wakacyjnej a na kolejnych zawodach swój start zaliczą pozostali nasi zawodnicy. Treningi najmłodszych odbywają się we wtorki i czwartki o 16 30 a niebawem także w soboty. Zajęcia najmłodszych prowadzi Rafał Kareta.

zródło: OX.PL
dodał: Michał1985 2017.11.18 17:21
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .