Piąta kolejka i piąte zwycięstwo...

Kolejny mecz ustrońskich szczypiornistów za nami. Tym razem na wyjeździe w Mysłowicach MKS Ustroń zmierzył się z MUKS Siódemka Mysłowice. W porównaniu z poprzednim meczem, z Zabrzem, przebieg tego meczu można określić jako spokojny. Ustroń dominował, mimo słabszej dyspozycji zespołu. Od początku przewagą 4-6 bramek prowadzili podopieczni Piotra Bejnara i praktycznie przez cały czas kontrolowali wynik.

Po pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy wynik 25:15 dla MKS'u, zapowiadał się kolejny pogrom przeciwników. Niestety na ostatnie dziesięć minut zabrakło animuszu i motywacji. To zaskutkowało zmniejszeniem przewagi do 4 bramek na koniec spotkania, które zakończyło się przy stanie 28:24 dla Ustronia.

Kolejny arcyciekawy mecz MKS Ustroń rozegra u siebie. Gośćmi będą również niepokonani jak dotąd zawodnicy SPR Grunwald Ruda Śląska.

Zapraszamy zatem wszystkich na to wielkie sportowe wydarzenie u podnóża Czantorii w poniedziałek 11. grudnia na godzinę 16.30 Będzie to przedostatnie spotkanie I rundy, a ostatnie w tym roku kalendarzowym.

Tradycyjnie na koniec trochę statystyki meczowej .

Piotr Browarczyk, Dawid Oliwka - Ignacy Jaworski 12, Aleksander Bejnar 10, Bartosz Mrowiec 2, Patryk Siekierka 2, Piotr Gawlas 2, Piotr Szturc, Aleksander Kowalczuk, Karol Gierczak, Maksymilian Chłopecki, Krzysztof Markuzel, Łukasz Szczęsny, Łukasz Gogółka.