Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1742komentarzy: 0

Mikołajki w II LO Kopernika

2017.12.15 18:10

Autor: kontakt24

Mikołajkowej tradycji stało się zadość, bowiem 6 i 7 grudnia 2017r. uczniowie cieszyńskiego Kopernika pod opieką pani Anny Waszut już po raz 16 zorganizowali cykl przedstawień  artystycznych pt. Mikołajowy sen.

W tym roku przedsięwzięcie wzięły pod swoje skrzydła maturzystki  z klasy 3a. Spektakl miał miejsce w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych oraz w murach naszego Kopera. Wydarzenie zgromadziło łącznie około 250 dzieci z przedszkoli : „Jacek i Agatka”, Przedszkola nr 4 im. Marii Konopnickiej oraz  Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.  Wśród oglądających nie zabrakło pociech pracowników naszej szkoły.

Tematem tegorocznego przedstawienia była historia małej dziewczynki, która pod wpływem świątecznej aury przeżyła wewnętrzną metamorfozę. Uwieńczeniem  spotkania stały się gry i zabawy wszystkich zgromadzonych gości i gospodarzy.

Radość dzieci dzielona z serdecznością i zaangażowaniem młodzieży jest najlepszym dowodem  na to, jak ogromną wartością może być podtrzymywanie i pielęgnowanie Koperowskiej tradycji.

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2017.12.15 18:10
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .