Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 950komentarzy: 0

''Dzień Hiszpański'' W ZSEG Cieszyn

2017.12.31 16:35

Autor: kontakt24

31 grudnia 2017 r. kończy się realizacja projektu "IT w turystyce i w reklamie na wymiar europejskich standardów jakości" w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

W związku z podsumowaniem jego realizacji 1 grudnia odbył się w szkole "Dzień Hiszpański".

O godz. 10.00 na auli zebrali się wszyscy: zaproszeni goście z Kuratorium i Starostwa, Dyrekcja ZSEG, nauczyciele, uczestnicy projektu i ich rodzice oraz uczniowie z innych klas.

Po przemowie wstępnej uczniowie z kierunków: Technik Informatyk, Technik Organizacji Reklamy i Technik Obsługi Turystycznej, którzy odbyli 2- tygodniowe praktyki w Hiszpanii -  w Kordobie i Granadzie  (maj, wrzesień) przedstawili krótkie filmiki z miejsc odbycia praktyk i z czasu wolnego.

Opiekunami młodzieży podczas pobytu w Hiszpanii były panie: Agnieszka Jagiełło, Jolanta Mojeścik, Małgorzata Witas i Agata Gacoń.

Następnie goście rozwiązywali quiz z aplikacją plikers oraz podziwiali pokaz szkolnej grupy tanecznej przy hiszpańskich rytmach. Uczestnicy projektu wręczyli upominki nauczycielom przygotowującym ich do wyjazdu na staż.

Na koniec pani Dyrektor Lilianna Zemła wraz z panią Wiolettą Jeleń – z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie  i panią Agatą Franek - wizytatorem Kuratorium Oświaty oraz koordynatorami projektu -  Agatą Gacoń i Jolantą Mojeścik wręczyły uczestnikom projektu: certyfikaty, zaświadczenia oraz dyplomy.

Po zakończeniu wszyscy chętni mogli udać się się na przepyszny poczęstunek przygotowany przez panią Katarzynę Kimszal i Dorotę Przyłęcką wraz z uczniami z kierunku gastronomicznego.

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2017.12.31 16:35
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .