Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 808komentarzy: 0

Najlepsi z najlepszych

2018.01.14 13:48

Autor: SP6Ustron

10 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Ustroniu jubileuszowy X Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Szkół Podstawowych Miasta Ustroń.

Od początku istnienia konkurs organizowany jest przez naszą szkołę. Wzorem poprzednich lat do zmagań konkursowych zaprosiliśmy najlepszych uczniów z języka angielskiego z klas piątych i szóstych szkół ustrońskich.

Młodzi miłośnicy języka angielskiego przez 50 minut rozwiązywali test, sprawdzający ich umiejętności językowe  – zasób słownictwa, stosowanie zasad gramatycznych, czytanie ze zrozumieniem, sprawności komunikacyjne.

Najlepiej z zadaniami konkursowymi w kategorii klas piątych poradziła sobie Innes Gos z  SP1, drugie miejsce zajęła Aleksandra Chwastek z SP5, zaś trzecie miejsce zdobyła Hanna Morel z SP3.  

Wśród  szóstoklasistów pierwsze miejsce wywalczyła Maja Torbus z SP1, drugie Anna Bolik z SP3, a trzecie Sylwia Polok z SP5.

Organizator konkursu, SP6 w Ustroniu, dziękuje Dyrektorom i nauczycielom języka angielskiego szkół ustrońskich za 10 lat owocnej współpracy!

SP6 Ustroń

zródło: OX.PL
dodał: SP6Ustron 2018.01.14 13:48
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .