Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 372komentarzy: 0

Bezpieczna Akcja Zima - Wesołe ferie!

2018.02.14 14:01

Autor: kontakt24

W drugim tygodniu ferii zimowych od 5 do 9 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków, Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ”, przeprowadziło zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży połączone ze spotkaniami profilaktycznymi pn. „Bezpieczna Akcja Zima – Wesołe ferie!”. Zadanie realizowane było ze środków Gminy Cieszyn.

W ciągu tych paru dni dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach na lodzie i w holu hali. Przygotowane były m.in. tory przeszkód, rzuty do kosza i celu, odbył się turniej „piłkarzyków”, badmintona i tenisa stołowego.

Codziennie sportowe zajęcia przeplatane były spotkaniami o tematyce profilaktycznej. Dzieci miały okazję spotkać się z trenerem koszykówki, opowiadającym o motywacji do sportu, policjantami i pracownikami sanepidu, którzy mówili o bezpiecznym zachowaniu na drodze i zdrowych nawykach, z ratownikiem medycznym prezentującym elementy reanimacji, ze strażakami OSP Cieszyn Bobrek, którzy przygotowali pokaz ratownictwa na lodzie oraz z przedstawicielami harcerstwa z Hufca Ziemi Cieszyńskiej.

Link do wideorelacji - https://youtu.be/B1D1g3GlvGo

zródło: OX.PL
dodał: kontakt24 2018.02.14 14:01
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .