Przemysław Konecki Mistrzem Polski Juniorów w Łucznictwie

W dniach 17-18.03. odbyły się w Zgierzu XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie. W tej kategorii wiekowej startuje mieszkaniec Cisownicy - Przemysław Konecki.

Podobnie jak w roku ubiegłym Przemysław pokonał wszystkich rywali w konkurencji łuków bloczkowych i drugi rok z rzędu stanął na najwyższym stopniu podium. W finałowym pojedynku, podobnie jak przed rokiem, pokonał Marcina Arasta z klubu Łucznik Żywiec 140 do 135 pkt.

Przemysław Konecki reprezentuje LUKS ORLIK Goleszów a jego trenerką jest wielokrotna medalistka w łucznictwie bloczkowym: Anna Stanieczek.