Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 605komentarzy: 0

Międzynarodowy Turniej Sari Cup

2018.04.29 19:04

Autor: dqb

W dniu 28 kwietnia 2018r. odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin SARI CUP w Żorach. W zawodach wzięło udział około 360 zawodników z 32 klubów reprezentujących 5 federacji pełno kontaktowego karate kyokushin: KWF, WKB, IKO, SHIN, IFK.

W tej doborowej stawce zawodnicy z Cieszyńskiej Szkoły Karate zdobyli 1 złoty medal, 2 srebrne i 2 brązowe.

Złoty medal i piękny puchar zdobyła Zuzanna Pasterny w kategorii kumite juniorek +55kg. Wyróżnić trzeba jej pierwszą walkę, którą wygrała przed czasem przez nokaut.

W tej samej kategorii wagowej srebrny medal zdobyła Maria Franek, która wystartowała po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją.

Bardzo dobrze zaprezentował się również w kategorii juniorów do 65 kg Igor Wojacki, który przegrał dopiero w finale, a tym samym zdobył dla naszych barw srebrny medal.

Brązowy medal w kategorii młodzików do 45 kg zdobył Paweł Wojacki, który po wygraniu dwóch walk w półfinale przegrał decyzją sędziów.

Brązowy medal zdobył również Norbert Wałach w kategorii dzieci +35 kg.

Z naszego klubu startowała jeszcze Laura Branny, która wygrała jedną walkę, ale przegrała w ćwierćfinale. Poza strefą medalową znaleźli się również Wiktor Liszka, Urszula Wałach oraz Cezary Loska, który startował w kata najmłodszych dzieci, wszedł do finału i ostatecznie zajął 5 miejsce.

Wszystkim gratulujemy - mówi Bogdan Kubica prezes i trener CSK. 

Najlepsi 12 maja wyjeżdżają na Międzynarodowy Turniej o Puchar Solny do Wieliczki. Trzymamy kciuki! – dodaje Bogdan Kubica.

zródło: OX.PL
dodał: dqb 2018.04.29 19:04
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .