Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 157komentarzy: 0

Międzynarodowo w 'Stalmachu'

2018.05.09 21:26

Autor: StalmachNews

Wiślańskie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Stalmacha gościło międzynarodową grupę młodzieży, biorącą udział w projekcie "Philosophy Enhancing Critical Thinking". Wizyta była częścią wymiany finansowanej w ramach programu Erasmus+. Wymiana ta zorganizowana została przez fundację Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Podkarpacki, we współpracy z "Estonian Association of Persons with Disabilities" z Estonii oraz Shkoder University z Albanii.

Podczas odwiedzin w wiślańskim Liceum międzynarodowa młodzież przeprowadziła interaktywne warsztaty z uczniami z trzech klas. Tematyka warsztatów dotyczyła kwestii społecznych, kulturowych i filozoficznych, w tym stereotypów, kultury Estonii i Albanii, problematyki social media i wpływu tych mediów na społeczeństwo. Zarówno polscy uczniowie, jak i młodzież z Albanii i Estonii docenili spotkanie w Liceum jako wartościowe przeżycie.

Uczniom „Stalmacha” nie są obce międzynarodowe dyskusje, gdyż uczestniczyli już w wielu wymianach organizowanych w placówce. Obecnie Liceum realizuje projekt „Helath, environment and life” w ramach programu Erasmus+.


 

 

 

zródło: OX.PL
dodał: StalmachNews 2018.05.09 21:26
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .