Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 55komentarzy: 0

Liga Młodych Kreatorów

2018.05.15 12:25

Autor: zstnews

Dnia 16 kwietnia 2018 r. w ZSEU, w Świętochłowicach odbył się VIII finał regionalnego konkursu organizowanego dla szkół fryzjerskich „Liga Młodych Kreatorów”.

Tegorocznych hasłem konkursu fryzjerskiego była „Marzanna”. W finale ,,Ligii Młodych Kreatorów” wzięli udział uczniowie z 10 szkół fryzjerskich z całego regionu Śląska, Małopolski i Czech, m.in. z Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Tychów, Chorzowa, Świętochłowic i Wadowic. Kreatorzy mieli za zadanie wykonać pełną stylizację konkursową na jednej modelce (fryzura, makijaż i strój i dodatki). Podczas finałowego pokazu na scenie CKŚ uczniowie prezentowali stworzone przez siebie stylizacje i opowiadali o ich powstawaniu.

Z Zespołu Szkół Technicznych im.płk. Gwidona Langera w Cieszynie udział wzięły 2 finalistki – Justyna Janik z kl. 3f i Sylwia Keller z kl. 2f oraz uczennica, która dostała się do finału na dodatkowych eliminacjach z tzw. ,,dzikiej karty” w Żorach – Marcelina Jurczyk z kl. 2f .

Nasze przedstawicielki zajęły dwa miejsca na podium:

II miejsce zajęła – Sylwia Kller z modelką Aleksandrą Jenkner

III miejsce zajęła – Marcelina Jurczyk z modelką Agnieszką Śmietaną

Składamy serdeczne gratulacje naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i żywimy nadzieję, że dobra passa na konkursach fryzjerskich nas nie opuści.

zródło: OX.PL
dodał: zstnews 2018.05.15 12:25
drukuj artykuł

Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją .