Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Pozamiatane w 15 minut

Tylko piętnaście minut pierwszej połowy poniedziałkowego meczu (07-05) z MUKS Siódemka Mysłowice potrzebowali szczypiorniści z Ustronia, by przypieczętować mistrzowski tytuł w Śląskiej Lidze. Szybko wypracowana przewaga systematycznie podwyższa wynik na korzyść MKS-u i kończy pierwszą połowę na poziomie 26:11.

Całe spotkanie rozgrywane pod dyktando gospodarzy, obfitowało w widowiskowe akcje, przejęcia piłki i dynamiczne kontry. Gdy znaczna różnica strzelonych bramek pozwala bez obaw kontrolować wynik, trener Piotr Bejnar wypuszcza na parkiet młodszych zawodników. Grająca większość drugiej połowy ławka nie ustrzegła się błędów, ale nie miało to większego wpływu na wynik. Końcowy gwizdek sędziego kończy mecz przy stanie 45:26 dla gospodarzy.

Warto zaznaczyć, że w tym mniej doświadczonym składzie, swe pierwsze akcje meczowe mogli także prowadzić zupełni nowicjusze. Całkiem niedawno drużynę zasiliło kilku nowych młodzieńców. Część do klubu zgłosiła się sama, zaś potencjał kolejnych wypatrzyły czujne oczy trenerów na zawodach szkolnych. Można się tylko cieszyć, że ten widowiskowy i świetnie kształtujący młode osobowości sport, przyciąga do siebie coraz więcej naszej młodzieży.