Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Poloneza czas zacząć - gala w Międzyświeciu

Wspaniała i elegancka gala  maturzystów Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu  odbyła się, wzorem lat poprzednich, we Dworze Świętoszówka. Tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i rodzicami rozpoczęli tradycyjnym polonezem, do którego choreografię ułożyła i przygotowała nauczycielka naszej szkoły Pani Barbara Zmełty.

Bal uświetniły różnego rodzaju atrakcje. Były to między innymi niezwykłe występy wokalne uczniów, a także pokaz taneczny przygotowany również przez maturzystów. Nie obyło się bez nostalgicznych prezentacji multimedialnych, które wspominały minione chwile ostatnich czterech lat pobytu w szkole.

Niespodzianką był także olbrzymi tort z jadalnym zdjęciem naszej zabytkowej szkoły. Spektakularna muzyka i oprawa świetlna dopełniły całości. Będzie co wspominać bo przecież to jedyna taka impreza, którą pamięta się przez całe życie. Niech żyje bal !!!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.