Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Uczniowie SP 3 Cieszyn na spotkaniu z pisarzem

W poniedziałkowy poranek klasy 7a,7b, 8a z opiekunami udały się na spotkanie do Miejskiej Biblioteki w Cieszynie. Jest to miejsce niezwykłe, ponieważ oprócz wypożyczania książek możemy tam spotkać się z ciekawymi ludźmi, przyjść na warsztaty, wziąć udział w konkursie. Zawsze panuje tam miła i przyjazna atmosfera. Tak było również tym razem. Biblioteka zaproponowała nam udział w warsztatach z pisarzem Łukaszem Dębskim. Spotkanie to było nagrodą dla uczniów naszej szkoły za liczny udział w konkursie poetyckim na wiersz pod tytułem ”Coś pozytywnego".

Laureatami tych poetyckich zmagań byli uczniowie: Maria Hazuka, Natalia Płoskonka, Anna Dzwonkowska, Bartosz Loter. Opiekunami uczniów były polonistki: Anna Szarzec, Katarzyna Frydrychowicz i bibliotekarka Agnieszka Chromik. Młodzi poeci otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody.
Pan Łukasz Dębski przeprowadził twórcze warsztaty poetyckie, w trakcie których okazało się, że poezja jest w nas. Trzeba tylko znaleźć odwagę, aby tkwiące w nas słowa wydobyć i nadać im formę. Nasi uczniowie popisali się kreatywnością, odwagą, humorem. Poezja stała się nam dzięki tym zdarzeniom o wiele bliższa.

Zespół Promocji SP3 Cieszyn

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.