Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

3 wygrane na galach zawodowych zawodników Octagon Team Cieszyn

Trzy wygrane walki na dwóch galach zawodowych padły łupem zawodników Octagon Team Cieszyn. David Martinik, Jakub Pierwoła oraz Tobiasz Le dopisali kolejne wygrane w MMA do swoich dorobków.

Na gali WFC 2 we Wrocławiu Jakub Pierwoła wygrał decyzją z Mateuszem Piaskowskim. Pierwotnie rywalem miał być inny zawodnik z Wrocławia w kategorii do 70 kilogramów, ale nabawił się kontuzji i na 3 dni przed galą przyjęliśmy pojedynek w wyższej kategorii do 77 kg (walka semi-pro 3x3 minuty), z innym rywalem. Jakub kontrolował cały pojedynek i w każdej rundzie wywracał rywala i kontrolował przebieg walki. Dwa tygodnie później na gali XIII MMA CUP w Białymstoku kolejną swoją walkę zawodową wygrał David Martinik (walka zawodowa do 61 kilogramów 3x5 minut). Rywalem Davida był lokalny faworyt Mateusz Dederko. Zawodnik z Cieszyna był poza zasięgiem rywala. W pierwszej rundzie David mocno punktował w klinczu i stójce, kilkukrotnie broniąc wszelkie próby sprowadzenia do parteru przez rywala. Druga runda była formalnością i David mocno naruszył przeciwnika kolanami, ten padł na matę i tam pod gradem ciosów sędzia przerwał ten pojedynek. Tobiasz Le (semi-pro 3x3 minuty) wypunktował swojego rywala jednogłośną decyzją sędziowską w kategorii do 70 kilogramów.

Wszystkich chętnych na spróbowanie swoich sił w MMA zapraszamy na treningi w Cieszynie pod okiem Michała Mankiewicza.