5 medali dla Octagon Team Cieszyn

Octagon Team Cieszyn reprezentowało 5 zawodników i przywieźli oni 5 medali z Mistrzostw Dolnego Śląska w MMA, które odbyły się w Obornikach Śląskich

Złoty medal po dwóch bardzo mocnych pojedynkach wywalczył Kacper Kaczmarek (junior do 77 kilogramów). Finał był tak zacięty, że o zwycięstwie Cieszyniaka zadecydowała dogrywka. Srebrny medal padł łupem Tobiasza Le (pierwszy krok do 66 kilogramów). Wygrana przez tko zapewniła Tobiaszowi miejsce w finale, gdzie jednak po stójkowej dominacji został sprowadzony do parteru i wpadł rywalowi w duszenie zza pleców. Drugie srebro przywiózł Bartek Baran (formuła no gi białe pasy do 67.5 kilograma), który tego dnia stoczył dwa pojedynki notując wygraną przez duszenie i przegraną na punkty z miejscowym rywalem. Daniel Malinowski (senior do 66 kilogramów) zdobył brązowy medal i jego kolega klubowy Samuel Anthony (junior do 66 kilogramów) również wywalczył brązowy krążek.

Octagon Team prowadzi nowy nabór od stycznia 2018 do grupy początkującej w Cieszyńskiej sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę. Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek oraz czwartek na 16 30. Treningi prowadzi Michał Mankiewicz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją