Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Absolwenci skoczowskiego ZSTiO - wyróżnieni w konkursie Technik Absolwent 2018

25.09.2018 r. w siedzibie Beskidzkiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo- Technicznych NOT w Bielsku – Białej odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznanych w ramach regionalnego konkursu "TECHNIK ABSOLWENT 2018".

Po raz trzynasty został rozstrzygnięty konkurs TECHNIK ABSOLWENT ROKU, który jest  organizowany przez Beskidzką Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT.  Celem konkursu jest promowanie najlepszych absolwentów szkół technicznych naszego regionu w środowisku szkolnym i na rynku pracy.

Wręczenie nagród i wyróżnień, w obecności zaproszonych gości, odbyło się 25.09.2018 r., o godz. 12.00 w Domu Technika NOT w Bielsku-Białej. Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w poszczególnych branżach technicznych.

W tym roku troje absolwentów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie dołączyło do nagrodzonego grona. Są to: Patrycja, Kacper i Marcin. Cała trójka otrzymała wyróżnienia w swoich branżach zawodowych. Patrycja jako fototechnik została uhonorowana w branży informatyka i multimedia, a osiągnięcia Kacpra i Marcina jako techników pojazdów samochodowych doceniono w kategorii mechaniczno-samochodowej.

Wyróżnieni absolwenci ZSTiO w Skoczowie na swój sukces pracowali przez cztery lata nauki w skoczowskim Technikum. Byli laureatami wielu konkursów zawodowych i olimpiad na szczeblach powiatowych i regionalnych, osiągnęli także znakomite wyniki z egzaminów maturalnych i potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Wyróżnionym w uroczystości towarzyszyła wychowawczyni - pani mgr Krystyna Drabik. Cała społeczność szkolna gratuluje im i życzy dalszych sukcesów !

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją