AKTUALNOŚCI FRYZJERSKIE Z ZST W CIESZYNIE

Konkurs fryzjerski
      Od wielu tygodni uczniowie klas fryzjerskich ZST im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie przygotowywali się do międzynarodowego konkursu, śledząc najnowsze trendy oraz biorąc udział w szkoleniach. 24.02.2017r. uczniowie klasy 2f i 3f wzięli udział w IV Edycji Międzynarodowego Konkursu Fryzjerskiego w Żywcu, którego tematem był Wieczorowy zawrót głowy, a nagrodą główną  ,,statuetka platynowego warkocza”.
      Uczennica Agnieszka Dragon z kl. 2f zdobyła III miejsce w konkurencji: fryzura wieczorowa z zastosowaniem elementów plecionek.
 

Szkolenie fryzjerskie z Panią Dorotą Śmietaną
   W dniu 06.03.2017r. dla klasy 3f zostało zorganizowane szkolenie fryzjerskie z najmodniejszych koków i upięć, przeprowadzone przez panią Dorotę Śmietanę. Szkolenie było bardzo przydatne dla uczniów, ponieważ szykują się do egzaminów czeladniczych.

Metamorfozy pensjonariuszek Domu Spokojnej Starości z Cieszyna
      Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy 3 fryzjerskiej pod okiem nauczycielki zajęć praktycznych, pani Doroty Śmietany dokonali metamorfozy na głowach starszych pań, czesząc według najnowszych, wiosennych trendów. Odmłodzone panie były w pełni gotowe na obchody Dnia Kobiet, a uczniowie podzielali ich radość.


 

źródło:
dodał: autor
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją