Antykariera już za nami!

Dnia 26 kwietnia, w Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości, na Zamku w Cieszynie, miał miejsce finał projektu społecznego "Antykariera" realizowanego w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Organizatorami wydarzenia była grupa maturzystek z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie. Celem projektu było zainspirowanie młodych ludzi do podejmowania różnych przedsiębiorczych działań i pokazanie im alternatywnych dróg budowania własnej kariery.

Wydarzenie miało charakter konferencji, która była podzielona na dwa bloki. Zaproszeni goście dzielili się ze słuchaczami własnym doświadczeniem, wskazywali co tak naprawdę liczy się w pracy zawodowej, oraz udzielali rad, jak osiągnąć w życiu sukces. Wśród prelegentów pojawili się między innymi: założycielki redakcji BB z Bielska-Białej, Blanka Jędrzejczyk z firmy Education First, która zajmuje się organizacją edukacyjnych wyjazdów zagranicznych, Mateusz Maik reprezentujący Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Paweł Huk- założyciel sierocińca w Kenii czy Agnieszka Sieczkowska- trener personalny i doradca biznesowy.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 uczestników, którzy wyszli z sali konferencyjnej z optymistycznym nastawieniem do własnej kariery i nową energią do działania. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją