Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

AUTOPREZENTACJA W SZKOLE ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA W CIESZYNIE

26 oraz 27 listopada młodzież cieszyńskiej Szkoły Organizacji i Zarządzania mogła zmierzyć się z tematem autoprezentacji. Przez ten barwny temat przeprowadziła ich doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie - Irena Greń.

Uczniowie przyswoili sobie wiedze z rodzajów komunikacji. Przez ten pryzmat spojrzeli na egzaminy, rozmowę kwalifikacyjną,  dokumenty aplikacyjne, media społecznościowe i poznali podstawowe elementy netykiety przy prowadzeniu korespondencji mailowej. W drodze do poznania podstawowych aspektów autoprezentacji uczniów wspierały materiały specjalnie zakupione dla potrzeb tych warsztatów, jak również prezentacja multimedialna czy barwne przykłady z życia wzięte, oraz fragment filmu „Władcy umysłów” gdzie główny bohater tłumaczy na wiecu wyborczym jak ważna jest autoprezentacja. Przykłady, podawane przez uczniów, na wykorzystanie zdobytej wiedzy utrwaliły i potwierdziły  ważność poruszanego tematu.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Skoczowie oraz Punkt Pośrednictwa Pracy w Cieszynie. Dnia 27 listopada uczniowie szkoły mogli zapoznać się z ofertami pośredników pracy z wyżej wymienionych jednostek oraz poznać bliżej program „Wolontariat z OHP”.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją