Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Awans LO Stalmach do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski!

Z dumą informujemy, że zawodniczki powstałej po raz pierwszy w Liceum Ogólnokształcącym w Wiśle Klasy Mistrzostwa Sportowego, wraz z klubowymi koleżankami, uzyskały awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski w kategorii U17K! Wiślańska drużyna, występująca pod nazwą "ISWJ KMS Stalmach Wisła", zakończyła rozgrywki ligowe z bilansem 6 zwycięstw, ulegając jedynie zespołom z Katowic i Rybnika. Warto zaznaczyć, iż w danej kategorii wiekowej zawodniczki Klasy Mistrzostwa Sportowego podejmowały na koszykarskim parkiecie przeciwniczki nawet o dwa lata starsze, co tym bardziej świadczy o dużym sukcesie uczennic „Stalmacha”. Ogromne gratulacje należą się całej drużynie, zarówno zawodniczkom, jak i trenerom, którymi są Zbigniew Dusza oraz Daniel Arsenicz. Systematyczna i konsekwentna praca na treningach, a także zaangażowanie oraz wola walki w każdym meczu, bez wątpienia przyczyniły się do osiągnięcia zamierzonego celu. Jednak to tylko dodatkowo motywuje wiślański team do dalszych działań i przygotowań, dzięki którym zespół zaprezentuje się z jak najlepszej strony w czasie zbliżających się Mistrzostw Polski.

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-29 15:38:19
wyśmienity cwaniaczek: bez masek ,bez dystansu, śWIETNA PROMOCJA ZDROWIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.