Beskidzki Serw 2017

Dnia 14 i 15 listopada w Bielsku-Białej odbył się międzynarodowy turniej siatkarskich mikstów.

Co to znaczy? Skład znajdujący się na boisku musiał liczyć 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Do udziału w tej imprezie przystąpiło 12 drużyn z takich miejscowości, jak Żywiec, Andrychów, Bielsko – Biała, Cieszyn, Karwina i Czeski Cieszyn. Każda z nich była przydzielona do jednej z czterech grup i rozgrywała mecz systemem każdy z każdym.

Polskiemu Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie udało się zdobyć 3. miejsce w swojej grupie. Cieszyliśmy się bardzo również ze zwycięstw naszych kolegów i koleżanek z Karwiny i Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie. Oni zajęli 1. miejsca w swoich grupach.

Drugi dzień rozgrywek wyglądał następująco: pierwsze miejsca z grup walczyły w finale, drugie o miejsca od 4-6, trzecie od 7-9, czwarte 10-12.

Po ciężkiej walce z drużynami z Andrychowa i Bielska w całym turnieju uplasowaliśmy się na 7. miejscu. Wygrał zespół z Karwiny a drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie.

Po całym turnieju wyróżniono najlepszych zawodników z każdej drużyny. W Polskim Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego zostali nimi Izabela Mrózek i Grzegorz Molin. Iza została również najlepszą przyjmującą całego turnieju.

 

Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. A cała impreza bardzo udana. Wielkie brawa dla całej drużyny, w skład której wchodzili: Izabela Mrózek, Agnieszka Kozłowska, Alicja Folwarczna, Katarzyna Kaleta, Marek Kufa, Marek Pilch, Janusz Rucki, Grzegorz Molin.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją