Bezpieczna Akcja Zima - Wesołe ferie!

W drugim tygodniu ferii zimowych od 5 do 9 lutego na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków, Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ”, przeprowadziło zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży połączone ze spotkaniami profilaktycznymi pn. „Bezpieczna Akcja Zima – Wesołe ferie!”. Zadanie realizowane było ze środków Gminy Cieszyn.

W ciągu tych paru dni dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach na lodzie i w holu hali. Przygotowane były m.in. tory przeszkód, rzuty do kosza i celu, odbył się turniej „piłkarzyków”, badmintona i tenisa stołowego.

Codziennie sportowe zajęcia przeplatane były spotkaniami o tematyce profilaktycznej. Dzieci miały okazję spotkać się z trenerem koszykówki, opowiadającym o motywacji do sportu, policjantami i pracownikami sanepidu, którzy mówili o bezpiecznym zachowaniu na drodze i zdrowych nawykach, z ratownikiem medycznym prezentującym elementy reanimacji, ze strażakami OSP Cieszyn Bobrek, którzy przygotowali pokaz ratownictwa na lodzie oraz z przedstawicielami harcerstwa z Hufca Ziemi Cieszyńskiej.

Link do wideorelacji - https://youtu.be/B1D1g3GlvGo

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją