Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Brązowy medal biegaczek z SP Górki Wielkie

W dniu 20.10.2020 na stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach / koło Częstochowy, rozegrane zostały finały wojewódzkie w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w Katowicach w sztafetowych biegach przełajowych. Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Górkach Wielkich w tych zawodach reprezentowały trzy drużyny (dwie dziewcząt i jedna chłopców).

Miło nam poinformować o historycznym sukcesie biegaczek SP Górki Wielkie w kategorii dzieci (klasy IV – VI). Dziewczyny ukończyły swój bieg na trzecim miejscu, tym samym kończąc rywalizację międzyszkolną w sztafetowych biegach przełajowych, jako trzecia drużyna w województwie śląskim w swojej kategorii wiekowej.

Skład brązowych medalistek przedstawia się następująco: Julia Kuczera, Roksana Bąk, Amelia Dybczyńska, Nadia Sikorska, Martyna Słowiok, Alicja Sikora.

Ogromny sukces.

W drugim biegu wystartowali chłopcy, kategoria dzieci (klasy IV – VI).

Chłopcy pobiegli bardzo ambitnie, chcąc dorównać dziewczynom miejsca na podium, ale tym razem się nie udało. Ostatecznie ukończyli bieg na piątym miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Na ten sukces zapracowali: Piotr Dąbrowski, Maksymilian Cibor, Kacper Waliczek, Maciej Kisiała, Błażej Heler, Oliwier Małysz.

Trzeci bieg to rywalizacja dziewcząt starszych, kategoria młodzież (klasy VII – VIII).

SP Górki Wielkie mogło tutaj liczyć na następujące reprezentantki: Zuzanna Kisiała, Wiktoria Dąbrowska, Julia Olesz, Emilia Małysz, Zuzanna Barańska, Amelia Górniok.

Dziewczyny ukończyły bieg na ósmym miejscu.

Wszystkim reprezentującym Szkołę Podstawową w Górkach Wielkich gratulujemy uzyskanych wyników. Możliwość samego startu w zawodach wojewódzkich jest ogromnym wyróżnieniem dla każdego z Was.

SP Górki Wielkie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.