Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

CIEKAWOSTKI Z LISTOPADA W PRZEDSZKOLU NR 4 W SKOCZOWIE

                          CIEKAWOSTKI Z LISTOPADA W PRZEDSZKOLU NR 4 W SKOCZOWIE

         W listopadzie nasze Przedszkole wzięło udział w OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ „ PREZENT POD CHOINKĘ”. Dzięki zaangażowaniu Rodziców i dzieci ,zostało przygotowanych 30 prezentów, które trafią do dzieci z Ukrainy, Białorusi , Rumunii, Bułgarii.

       W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Przedszkolu  oprócz uroczystego odśpiewania hymnu, odbył się konkurs wiedzy o naszym kraju "Kocham Cię Polsko". Przedszkolaki musiały wykazać się wiadomościami dotyczącymi: symboli narodowych, wierszy i piosenek patriotycznych, stolicy, legend i zabytków.  Naszym Bohaterom” –  złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem.

        Wiele radości sprawiły dzieciom z grupy Smerfów zajęcia ruchowe z udziałem Rodziców , prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego W. Scherborne.

        Grupa Pszczółek gościła swoje mamusie, które przybliżyły co nieco wiadomości na temat zawodu fryzjera. Pszczółki poznały przybory, potrzebne do zrobienia „wystrzałowej” fryzury i same też z chęcią usiadły na krześle, aby „zrobić sobie” kolorowe pasemko.

       "Świąteczna skarpeta" - to praca wykonana przez Bruna z grupy Żabek na konkurs plastyczny ogłoszony przez MCK "Integrator".  Wyniki zostaną ogłoszone 2 grudnia na stronie internetowej MCK "Integrator".

        W listopadzie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach perkusyjnych prowadzonych przez p. Marka „ Marunia”, w trakcie których grały na instrumentach perkusyjnych do bajkowych animacji. Oprócz tego w naszym Przedszkolu zagościł Pan Konduktor oraz Panowie ze Straży Miejskiej. Goście opowiedzieli o swojej pracy oraz zaprezentowali swój strój.

        Dzieci we wszystkich grupach obchodziły 20 rocznicę Światowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje misie, by razem z nimi się bawić, śpiewać i tańczyć. Akcenty misia towarzyszyły także podczas posiłków.

      Listopadowa pogoda była przychylna naszym małym sportowcom i pozwoliła, aby trzecia mini olimpiada odbyła się na świeżym powietrzu. Tym razem dzieci zmierzyły się w konkurencjach bieżnych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.