Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ciekawy wrzesień w Skoczowskiej Jedynce

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Wróciliśmy z uśmiechami na twarzach i z nową  absolutnie mega energią aby podejmować nowe wyzwania. Od samego początku w naszej szkole odbywały się liczne wydarzenia, które cieszyły się ogromną popularnością wśród naszej młodzieży, zarówno tej młodszej jak i starszej. Przede wszystkim należałoby zacząć od wyjazdu młodzieży do Energylandii w Zatorze w dniu 19 września, gdzie ścigaliśmy się na wszystkich rollercosterach. Emocji było co nie miara, a uśmiech nie schodził nam z twarzy. Pogoda dopisała dobre humory również.

Korzystając z pięknej aury nasze klasy gimnazjalne wraz z opiekunami udały się 20 września na rajd górski, którego celem było zdobycie Błatniej i pobyt w schronisku oraz podziwianie lokalnych górskich terenów. Uczymy naszych uczniów poznawania  pięknych okolic i szlaków górskich aby w przyszłości mogli korzystać z tej wiedzy aktywnie spędzając czas.

Naładowani pozytywną energią zabraliśmy się do nauki. W dniach 2 i 3 października klasy 3 gimnazjum wzięły udział w warsztatach pt: „Archipelag Skarbów” zorganizowanych przez panią pedagog Grażynę Macura. Warsztaty miały na celu pomóc młodzieży odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania związane z wchodzeniem w dorosłość, pierwszą miłością, przyjaźnią. Ciekawa forma warsztatów, solidne przygotowanie prowadzących a także wyśmienity kontakt z młodzieżą sprawił, że te dwa dni na pewno zostaną w pamięci naszych uczniów.

A oto fotorelacja z wyżej opisanych wydarzeń.

 

Patrycja Szczyrba

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją